Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania Święta Katarzyna – oferty mieszkań na Dolnym Śląsku

38 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

38 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Parkowa

Święta Katarzyna,dolnośląskie

749 000 zł73,16 m² 10 237,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Serdecznie polecam wyjątkowe, przestronne 2-pokojowe mieszkanie położone w spokojnej, zielonej części Świętej Katarzyny tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipowa

Święta Katarzyna,dolnośląskie

570 931 zł53,04 m² 10 764,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie w miejscowości Święta Katarzyna, zlokalizowane przy skrzyżowaniu ulic Lipowej i Żernickiej. Inwestycja powstaje w spokojnej, rozwijającej się okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Święta Katarzyna,dolnośląskie

899 000 zł104 m² 8 644,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż budynek mieszkalny jednolokalowy, w nowoczesnej zabudowie szeregowej w ramach inwestycji Osiedle Lawendowe. Komfortowy, dwupoziomowy układ pomieszczeń i prywatny ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe

Święta Katarzyna,dolnośląskie

442 993 zł37,70 m² 11 750,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z tarasem, zlokalizowane w kameralnej, nowo powstającej inwestycji w Świętej Katarzynie, zaledwie 5 km od granic Wrocławia. Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kolejowa

Święta Katarzyna,dolnośląskie

224 000 zł65,50 m² 3 419,85 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży lokalu mieszkalnego 3 położonego w Świętej Katarzynie przy ul. Kolejowej 1. Budynek w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lipowa

Święta Katarzyna,dolnośląskie

598 165 zł53,27 m² 11 228,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipowa

Święta Katarzyna,dolnośląskie

454 446 zł38,85 m² 11 697,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipowa

Święta Katarzyna,dolnośląskie

631 604 zł59,76 m² 10 569,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Polna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

4 500 zł70,36 m² 63,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe i nowe mieszkanie o powierzchni 70,34 m , położone na 1. piętrze kameralnego, 2-piętrowego budynku na zamkniętym, spokojnym osiedlu. Nieruchomość została.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żernicka

Święta Katarzyna,dolnośląskie

442 993 zł37,70 m² 11 750,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Opiekun oferty: kamil Bogdanowicz tel:   Otoczenie nieruchomości: święta Katarzyna to urokliwa miejscowość położona w gminie Siechnice, tuż przy granicy Wrocławia, będąca doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rumiankowa

Święta Katarzyna,dolnośląskie

654 900 zł58,24 m² 11 244,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokoje z dużym ogrodem_osobne wejście_mieszkanie skrajne w zabudowie szeregowej_miejsce Postojowe ul. Rumiankowa_święta Katarzyna_2 km do granic wrocławia_pkp do Centrum 10 min. Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żernicka

Święta Katarzyna,dolnośląskie

576 785 zł53,04 m² 10 874,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lipowa

Święta Katarzyna,dolnośląskie

481 057 zł39,71 m² 12 114,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

631 604 zł59,80 m² 10 561,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Przedstawiam mieszkanie na sprzedaż w cichej, zielonej okolicy w Świętej Katarzynie. Kupujesz bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji, mieszkanie 4-pokojowe, 59,76 m , 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipowa

Święta Katarzyna,dolnośląskie

485 792 zł42,52 m² 11 425,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żernicka

Święta Katarzyna,dolnośląskie

604 003 zł56,22 m² 10 743,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe

Święta Katarzyna,dolnośląskie

485 163 zł39,71 m² 12 217,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z prywatnym ogródkiem, zlokalizowane w kameralnej, nowo powstającej inwestycji w Świętej Katarzynie, zaledwie 5 km od granic Wrocławia. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe

Święta Katarzyna,dolnośląskie

476 659 zł41,64 m² 11 447,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, zlokalizowane w kameralnej, nowo powstającej inwestycji w Świętej Katarzynie, zaledwie 5 km od granic Wrocławia. Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z aneksem

Święta Katarzyna,dolnośląskie

631 604 zł59,76 m² 10 569,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż przestronne, dwustronne 4-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w kameralnej, nowo powstającej inwestycji, zaledwie 5 km od granic Wrocławia. Opis mieszkania: - powierzchnia: 59,76 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe

Święta Katarzyna,dolnośląskie

693 000 zł60 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przytulny lokal mieszkalny na parterze w nowoczesnym budynku szeregowym w ramach inwestycji Osiedle Lawendowe. Funkcjonalny układ, duże przeszklenia oraz bezpośrednie wyjście do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe

Święta Katarzyna,dolnośląskie

609 000 zł58 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipowa

Święta Katarzyna,dolnośląskie

587 580 zł55,16 m² 10 652,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

1 024 700 zł70,34 m² 14 567,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 70,34 m , położone na 1. piętrze kameralnego budynku na zamkniętym osiedlu. Do nieruchomości przynależy miejsce parkingowe. Lokal został.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rumiankowa

Święta Katarzyna,dolnośląskie

833 595 zł102,18 m² 8 158,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Mieszkaniowe combo! w cenie mieszkania we Wrocławiu! 102,18 m | 2 poziomy I 5 pokoi | 2 łazienki | Ogród | Balkon | Miejsce Postojowe Os. Rumiankowe_ul. Rumiankowa_św. Katarzyna_2 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rumiankowa

Święta Katarzyna,dolnośląskie

589 410 zł59 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Opiekun oferty: kinga Kuźnia Numer licencji pfrn 30901 tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania położonego zaledwie 2 km od granic Wrocławia to idealne miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

482 000 zł40 m² 12 050 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam mieszkanie na sprzedaż w spokojnej, zielonej okolicy tuż pod Wrocławiem - to oferta dla kogoś, kto marzy o własnym ogródku. Kupujesz bezpośrednio, bez prowizji, bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żernicka

Święta Katarzyna,dolnośląskie

761 006 zł66,20 m² 11 495,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żernicka

Święta Katarzyna,dolnośląskie

587 580 zł55,16 m² 10 652,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lipowa

Święta Katarzyna,dolnośląskie

755 396 zł66,20 m² 11 410,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipowa

Święta Katarzyna,dolnośląskie

558 403 zł51,91 m² 10 757,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Główna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

2 820 zł94 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Adres: ul. Główna 32, święta Katarzyna Powierzchnia użytkowa: 94,00 m2 Liczba pokoi: 3 Cena: 30 zł/m2 - Atuty nieruchomości - ok. 13 km od Wrocławia, - funkcjonalnie i przestronne mieszkanie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żernicka

Święta Katarzyna,dolnośląskie

476 659 zł41,64 m² 11 447,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

755 396 zł66,20 m² 11 410,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż przestronne, dwustronne 4-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem o powierzchni ok. 200 m , zlokalizowane w kameralnej, nowo powstającej inwestycji, zaledwie 5 km od granic.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żernicka

Święta Katarzyna,dolnośląskie

485 163 zł39,71 m² 12 217,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem

Święta Katarzyna,dolnośląskie

626 616 zł55,78 m² 11 233,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż funkcjonalne3-pokojowe mieszkanie z przestronnym ogródkiem naokół mieszkania, w nowo powstającej inwestycji zaledwie 5 km od granic Wrocławia. Opis mieszkania: - powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

579 175 zł53,27 m² 10 872,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o układzie dwustronnym, zlokalizowane w kameralnej, nowo powstającej inwestycji , zaledwie 5 km od granic Wrocławia. Opis mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żernicka

Święta Katarzyna,dolnośląskie

635 982 zł55,78 m² 11 401,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lipowa

Święta Katarzyna,dolnośląskie

635 982 zł55,78 m² 11 401,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

Rynek pierwotny

777 322 zł70,74 m² 10 988,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe na sprzedaż. 70,73 m na parterze - z prywatnym ogródkiem o powierzchni około 134 m . Kupujesz bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji, bez pcc Układ:-.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Święta Katarzyna +2 km

Rynek pierwotny

746 752 zł74,75 m² 9 989,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Brak podatku pcc. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 75,82 m2 , usytułowane na 1 piętrze budynku. Składa się z: salonu z aneksem kuchennym -26,22 m2 , Sypialni- 12,09 m2, pokój 9,75m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Święta Katarzyna +2 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

899 000 zł134 m² 6 704,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Brak podatku pcc Mieszkania w domach szeregowych O inwestycji: 20 domów w zabudowie szeregowej Dwa metraże domów 108 m2 i 134 m2 Każdy dom posiada ogród, taras i balkony.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij