Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://swieta-katarzyna.nieruchomosci-online.pl/sk-park-swieta-katarzyna.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://www.nieruchomosci-online.pl/i46324.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://swieta-katarzyna.nieruchomosci-online.pl/sk-park-swieta-katarzyna.html
https://swieta-katarzyna.nieruchomosci-online.pl/sk-park-swieta-katarzyna.html
https://www.nieruchomosci-online.pl/i46324.html

Termin realizacji
lipiec 2026
Ceny/metr od
10 534  zł/m²
Metraże
94,46  m²
Liczba pokoi
Powierzchnie działek
-

Termin realizacji

lipiec 2026

Ceny/metr od

10 534  zł/m²

Metraże

94,46  m²

Liczba pokoi

Powierzchnie działek

-

4 nieruchomości w tej inwestycji

Inwestycja realizowana przez:

MESTA DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Katarzyna Czech

Łąkowa 32 (dom pokazowy inwestycji)

Święta Katarzyna 55-010

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Dom100 94,46 m² 10 533,56 zł/m² 4 995 000 zł
Dom
995 000 zł 94,46 m²
10 533,56 zł/m² 4 pok.
100

Dom104 94,46 m² 10 533,56 zł/m² 4 995 000 zł
Dom
995 000 zł 94,46 m²
10 533,56 zł/m² 4 pok.
104

Dom106 94,46 m² 10 533,56 zł/m² 4 995 000 zł
Dom
995 000 zł 94,46 m²
10 533,56 zł/m² 4 pok.
106

DomZarezerwowane89 94,46 m² 10 046,58 zł/m² 4 949 000 zł
Dom Zarezerwowane
949 000 zł 94,46 m²
10 046,58 zł/m² 4 pok.
89

Inwestycja realizowana przez:

MESTA DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Katarzyna Czech

Łąkowa 32 (dom pokazowy inwestycji)

Święta Katarzyna 55-010

884 005...

884 005 009

Wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zamknij