Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy z aneksem kuchennym Święta Katarzyna - Lista ofert sprzedaży i najmu

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Rynek pierwotny

898 999 zł105 m² 8 561,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Święta Katarzarzyna 5 pok /pkp/dom /okazja/104m2 Polecamy na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w Świętej Katarzynie, gotowy do użytku w doskonalej lokalizacji nowej cześci miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł134 m² 8 208,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:197 m²

Ok/św/katarzyna/5pok/dom/szereg/ogród/garaż/taras Jest to doskonałe miejsce dla wszystkich tych, którzy cenią sobie zaciszne, przyjazne i zielone przestrzenie, w pobliżu terenów.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł310 m² 2 419,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:620 m²

Rezerwacja Szukasz domu, który możesz stworzyć od nowa po swojemu, z klimatem i charakterem, jakiego nie znajdziesz w nowym budownictwie? To miejsce, które łączy solidną poniemiecką.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Święta Katarzyna,dolnośląskie

1 199 000 zł139 m² 8 625,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

*Doskonały projekt, 5 pokoi, garaż w bryle *bez podatku pcc 2%, bez prowizji od Kupującego Zamieszkaj w domu, który powstaje na Twoich oczach i masz realną możliwość i czas na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Święta Katarzyna,dolnośląskie

899 000 zł134,09 m² 6 704,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:80 m²

CO sprzedajemy? Środkowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 134,09 m2: - z ogródkiem, - z tarasem na dachu, - i miejscem postojowym przy podjeździe. Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł94,46 m² 10 533,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:96 m²

Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, o powierzchni 94,46 m. Nieruchomość w stanie deweloperskim do wykończenia. Opiekun oferty: kinga Kuźnia tel.   Otoczenie nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł94,46 m² 10 533,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:93 m²

Przestronny dom w zabudowie szeregowej z prywatnym ogrodem, położony na kameralnym osiedlu w Świętej Katarzynie idealny dla tych, którzy szukają własnej przestrzeni, wygody.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł104 m² 8 644,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, położony w miejscowości Święta Katarzyna, gmina Siechnice. Jest to kameralna inwestycja złożona z 7 lokali. Domy sprzedawane w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

898 992 zł105 m² 8 569,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej (bliźniak) Święta Katarzyna, ul. Główna top/okazja cenowa Na sprzedaż komfortowy i funkcjonalny dom o powierzchni użytkowej 104 m + poddasze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

1 100 000 zł134 m² 8 208,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:197 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

1 228 000 zł134 m² 9 158,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:199 m²

Św. Katarzyna Szereg 134 mkw/5 pokoi+klima/gotowe! Na sprzedaż Skrajny szereg Święta Katarzyna, ul. Cicha, gm. Siechnice Na sprzedaż komfortowy, skrajny szereg o powierzchni 134,07 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

1 100 000 zł134 m² 8 208,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:197 m²

Ok./Św/Katarzyna/5pok/dom/szereg/ogród/garaż/taras Jest to doskonałe miejsce dla wszystkich tych, którzy cenią sobie zaciszne, przyjazne i zielone przestrzenie, w pobliżu terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

898 995 zł104 m² 8 602,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej (bliźniak) Święta Katarzyna, ul. Główna Top Na sprzedaż komfortowy i funkcjonalny dom o powierzchni użytkowej 104 m + poddasze, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

1 039 000 zł92 m² 11 284,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:219 m²

Narożny szereg bez skosów, wysoki standard wykończenia, 2 miejsca postojowe przy budynku w cenie domek ogrodowy 9,8 m2, ogród 80 m2 Wyłącznie u nas w ofercie Zadzwoń żeby się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

625 000 zł94 m² 6 648,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Ok/siechnic/4pok./bliźniak/2024/działka/okazja Prezentujemy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej w okolicy Siechnic o powierzchni 94 m2 z działką o powierzchni 300m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

1 059 000 zł92 m² 11 502,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:219 m²

Narożny szereg bez skosów, wysoki standard wykończenia, 2 miejsca postojowe przy budynku domek ogrodowy 9,8 m2, ogród 80 m2 Wyłącznie u nas w ofercie Zadzwoń żeby się dowiedzieć jaka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Święta Katarzyna,dolnośląskie

899 000 zł134 m² 6 704,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:153 m²

CO sprzedajemy? Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 134,09 m2 z ogródkiem i miejscem postojowym przy podjeździe. Przedmiotem oferty jest dom wewnętrzny. W cenie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

1 050 000 zł136 m² 7 720,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:497 m²

Na sprzedaż: nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w Świętej Katarzynie Zapraszamy do obejrzenia gotowych do wykończenia domów, które mogą stać się Twoim wymarzonym miejscem do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

1 239 000 zł134 m² 9 316,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:199 m²

Św. Katarzyna Szereg 134 mkw/5 pokoi+klima/gotowe Na sprzedaż Skrajny szereg Święta Katarzyna, ul. Cicha, gm. Siechnice Na sprzedaż komfortowy, skrajny szereg o powierzchni 134,07 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Święta Katarzyna,dolnośląskie

899 000 zł134 m² 6 708,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:153 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego komfortowe domy jednorodzine W zabudowie szeregowej, położone W świętej katarzynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Święta Katarzyna,dolnośląskie

1 200 000 zł165 m² 7 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:394 m²

Na sprzedaż jest komfortowy, funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, w cichej okolicy, a jednocześnie oddalonej od centrum Wrocławia 15 minut drogi samochodem, położony w Świętej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Święta Katarzyna,dolnośląskie

899 000 zł134 m² 6 704,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Kup dom bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Łąkowa

Święta Katarzyna,dolnośląskie

849 000 zł94 m² 8 988 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:122 m²

Opiekun oferty: tel. Przestronny, czteropokojowy dom, o powierzchni 94,46 m2, z bardzo dużym ogrodem - 121,82 m2! Dom w standardzie deweloperskim. Zakończenie budowy zaplanowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Łąkowa

Święta Katarzyna,dolnośląskie

799 000 zł94 m² 8 459 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:41 m²

Opiekun oferty: tel. Przestronny, czteropokojowy dom, o powierzchni 94,46 m2, z ogrodem o powierzchni 41,41 m2. Dom w standardzie deweloperskim. Zakończenie budowy zaplanowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Łąkowa

Święta Katarzyna,dolnośląskie

995 000 zł94 m² 10 534 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:351 m²

Opiekun oferty: tel. Przestronny, czteropokojowy dom, o powierzchni 94,46 m2, z bardzo duży ogrodem o powierzchni m2 350,69 m2. Otoczenie nieruchomości: malownicza, zielona okolica zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Łąkowa

Święta Katarzyna,dolnośląskie

799 000 zł94 m² 8 459 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:41 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Łąkowa

Święta Katarzyna,dolnośląskie

799 000 zł94 m² 8 459 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:41 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Łąkowa

Święta Katarzyna,dolnośląskie

799 000 zł94 m² 8 459 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:93 m²

Opiekun oferty: tel. Przestronny, czteropokojowy dom, o powierzchni 94,46 m2, z bardzo dużym ogrodem o powierzchni 93,01 m2. Dom w standardzie deweloperskim. Zakończenie budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Łąkowa

Święta Katarzyna,dolnośląskie

799 000 zł94 m² 8 459 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:41 m²

Opiekun oferty: tel. Przestronny, czteropokojowy dom, o powierzchni 94,46 m2 z ogrodem o powierzchni 41,41 m2. Dom w standardzie deweloperskim. Zakończenie budowy zaplanowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Święta Katarzyna,dolnośląskie

849 000 zł94 m² 8 984,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Święta Katarzyna,dolnośląskie

899 000 zł134 m² 6 708,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:153 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Główna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

899 000 zł124 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Dwukondygnacyjny dom 5pok w stanie deweloperskim - Święta Katarzyna, ul. Główna Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży domu w zabudowie szeregowej, zlokalizowanego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Łąkowa

Święta Katarzyna,dolnośląskie