Dom Święta Katarzyna

Święta Katarzyna, świętokrzyskie

  • 849 000 zł
  • 96,77 m²
  • 8 773,38 zł/m²

Zdjęcie

Agnieszka Zawadz...

Skontaktuj się

Dom Święta Katarzyna

Święta Katarzyna, świętokrzyskie

zaktualizowane:
10 maja 2026

849 000 zł

96,77 m²

8 773,38 zł/m²

Dom Święta Katarzyna

Zaktualizowane: 10 maja 2026

849 000 zł 96,77 m² 8 773,38 zł/m²

• Typ oferty: mały dom na sprzedaż
  • Cena: 849 000 zł (8 773,38 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 96,77 m²
  •   dojazd drogą asfaltową, działka ogrodzona

TWOJE M 
Prezentuje na sprzedaż dom w wyjątkowej lokalizacji - u podnóża Góry Łysicy!

Prezentujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość w Świętej Katarzynie - klasyczny dom z lat 80 posadowiony na pięknej, widokowej działce o powierzchni 4929m². Solidna baza do modernizacji lub przebudowy na pensjonat, dom wakacyjny lub całoroczną rezydencję. Powierzchnia całkowita domu to 96,77m² , składa się z jednej kondygnacji oraz poddasza użytkowego. (...)

Agent

Agnieszka Zawadzka

698 755...

698 755 540

733 999 722

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

698 755...

698 755 540

733 999 722

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy